ulotki

Wybierz i Zamów! tel. 604 212 605

ulotki reklamowe

cieszą się nadal dużą popularnością. To przede wszystkim efekt ich skutecznośi, możliwość dotarcia do wielu klientów równocześnie, a także ich cena z uwagi na stosunkowo niski koszt produkcji pojedynczego egzemplarza.
Produkujemy ulotki reklamowe. Mniejsze nakłady drukujemy na maszynach cyfrowych wysokiej jakości. Druk cyfrowy przy niskich nakładach alternatywny jest cenowo dla druku offsetowego.Wyższe nakłady drukujemy offsetowo, tutaj jakość idzie w parze z niższa ceną w stosunku do wydruków cyfrowych.

ulotki składane

Ulotki składane to idealne materiały reklamowe dla wszystkich tych, którzy chcą przedstawić szerszą ofertę swojej firmy z dokładnymi informacjami. Świetnie sprawdzają się chociażby w przypadku lokali gastronomicznych – dają możliwość wydrukowania np. promocyjnego menu, czy oferty. Strony ulotki składanej możemy wykorzystać również jako np. bony rabatowe dla nowych klientów.

ulotki foliowane

To doskonała reklama, to tanie, ale też efektywne formy promocji.
Ulotki reklamowe są jednymi z najprostszych form dotarcia do potencjalnych klientów. Stanowią nie tylko skuteczny, ale też tani materiał reklamowy, który możemy wykorzystać na wiele sposobów.
Dobrym rozwiązaniem jest nie tylko przedstawienie klientowi oferty, lecz także dołączenie zachęcającego rabatu, o którym informacja będzie na ulotce.
lotki drukujemy przede wszystkim na kartonie kredowym i papierze offsetowym.
Folia błysk, którą produkt jest uszlachetniany z obu stron, ma wyraźny połysk, ożywia też kolory i zwiększa trwałość. Produkt, który posiada podłoże powleczone folią błysk w znacznie większym stopniu zwraca na siebie uwagę, jest bardziej trwały. Folia błysk nie tylko nadaje wizytówce lub ulotce wyjątkowy wygląd, lecz także sprawia, że są one odporne na zachlapanie czy przedarcie.