Karty rabatowe

zamów: + 48 604 212 605

Karty rabatowe mogą jednoznacznie określać wysokość rabatu, mogą także określać je pośrednio poprzez informację, o tym, że wszelkie rabaty i korzyści z korzystania z tychże kart zawarte są w regulaminie.

Programy lojalnościowe są wykorzystywane przez wiele sklepów i innych punktów świadczących usługi czy sprzedających towary. Mają na celu przyciągnięcie klientów oraz sprawienie, aby chętnie odwiedzali dane miejsce. W zamian za to mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów czy innych benefitów. Klienci mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań, takich jak aplikacje mobilne, jednak najpopularniejsze są nadal fizyczne karty rabatowe.

Przykładowe karty rabatowe

karta rabatowa
karta rabatowa
karta rabatowa
karta rabatowa

Personalizowane karty rabatowe

Główną funkcją kart rabatowych jest umożliwienie użytkownikom korzystania z różnych ofert specjalnych, a także promocji. Bardzo często gromadzą na nich wirtualne punkty, które mogą następnie wymienić na wybrane nagrody. Jest to skuteczny sposób budowania lojalności oraz zaufania. Dzięki kartom możliwe jest także personalizowanie ofert. Są one dostosowane do historii zakupów, co jeszcze bardziej zwiększa ich atrakcyjność.

Czym charakteryzują się karty rabatowe?

Najważniejszą kwestią dotycząca kart rabatowych jest ich personalizacja. Oznacza to, że są przypisane do konkretnej osoby. Na takiej karcie widnieje nazwa konkretnego usługodawcy oraz dane personalne właściciela. Bardzo często jest ona nazywana także kartą stałego klienta lub lojalnościową. Swoim wyglądem przypomina tę wydawaną przez banki. Nie zajmuje wiele miejsca, dlatego bez problemu można ją nosić np. w portfelu. 

Gdzie stosuje się karty rabatowe?

Karty rabatowe można uzyskać w wielu punktach, takich jak sklepy odzieżowe, spożywcze, dziecięce, sportowe czy oferujące elektronikę. Bardzo często są wydawane także przez lokale gastronomiczne. Mają na celu zachęcać klientów, aby często odwiedzali konkretne miejsca. Karty lojalnościowe wydają także gabinety kosmetyczne czy fryzjerskie. Coraz częściej można także spotkać się z nimi podczas korzystania z hoteli, linii lotniczych czy biur podróży.

Korzyści wyboru kart rabatowych z oferty MCARD

Jeśli chcesz wprowadzić u siebie program lojalnościowy, który przyciągnie klientów i pozwoli zwiększyć zyski, postaw na karty rabatowe najwyższej jakości. Znajdziesz je w ofercie Mcard. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju kart, w tym także dla stałych klientów. Możesz zdecydować, jak będą one wyglądać. Możliwość personalizacji pozwoli dopasować wygląd i charakter kart do konkretnych potrzeb prowadzonego biznesu.

Zapewniamy najwyższą jakość wykonania oraz trwałe materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nasze karty zachowują doskonały wygląd i parametry przez długi czas. Nie niszczą się ani nie blakną. Umieszczamy na nich wysokiej jakości nadruki ułatwiające ich identyfikację. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Mcard i skorzystania z naszych usług. Oferujemy także karty magnetyczne, z chipem, zbliżeniowe i wiele innych!