Karty Plastikowe

Zamów! tel. 604 212 605, 507 826 828

[szablony przygotowanie projektu]

Karty standardowe

Karty drukowane offsetowo, z palety barw CMYK, mogą być wyposażone w dowolne dodatki takie jak paski podpisu, paski magnetyczne czy personalizację.

   

 


Karty z podkładem metalicznym

    • Na całości karty położony jest kolor metaliczny złoty lub srebrny stanowiący tło karty. Na tak przygotowaną kartę nadrukowana jest offsetowo grafika przesłana przez Klienta. Podkłady metaliczne często stosowane są na kartach VIP wydatnie podkreślając prestiż tej karty.

 


Karty z Dodatkowym Elementem Metalicznym

    • Na karty zadrukowane offsetowo jesteśmy w stanie nanieść dodatkowe elementy (np. logo, napis) metaliczne złote lub srebrne. Zastosowanie tego typu elementu uatrakcyjnia wygląd karty.

 


Karty z Hot Stamping

    • Hot Stamping to dodatkowe zdobienie karty, to technika druku z użyciem folii hot-stampingowej i matryc wypukłych wykonanych z materiału przewodzącego ciepło. Zdobienie wykonane tą metodą na kartach laminowanych ma charakter trwalszy (porównując do kart lakierowanych), i bardzo efektowny.


Karta Matowa Laminowana

    • Karty matowe to produkt, wyróżniający się brakiem połysku, cechuje go pojęcie prestiżu i wyjątkowości. Karty matowe mogą zawierać również kolory metaliczne, mogą być wyposażone w paski podpisu, czy paski magnetyczne. Na kartach można także położyć lakier błyszczący na wybrane elementy co daje bardzo ciekawy efekt końcowy.

 

   


Karta Przeźroczysta

    • Karty te wykonane są z materiału przeźroczystego, karta taka posiada standardowe wymiary. Dzięki swym właściwościom umożliwia uzyskanie przeróżnych efektów niemożliwych do wykonania w przypadku kart nieprzeźroczystych. Karty drukowane są offsetowo z możliwością wykorzystania kolorów metalicznych, jak i innych dodatków.